Beauty blogMake up and beauty blog

Neodolateľné kozmetické oleje od Renovality

Publikované 02.02.2018 v 13:51 v kategórii Beauty blog, prečítané: 93x

Takže ahojte baby, dlho som sem nič nepridala, nakoľko som mala veľa práce v súkromí, ale som opäť späť ! :-) Takže čo by som Vám dnes chcela ukázať, je niečo o skvelých kozmetických olejčekov, ktoré testujem už vyše mesiaca. Tieto oleje vyrába rodinná česká firma Renovality, nemôžem na tie výrobky povedať jedno krivé slovo! Poslal mi plno olejov, ale nakoľko už všetky nemám, tak Vám teda opíšem aspoň nejaké :-) Tak poďme sa na to mrknut:-)
                                 
V baličku som si našla aj túto nádhernú, praktickú  darčekovú sadu rôznych olejov. Ako môžete vidieť nachádzajú sa tam tri druhy, tak Vám troška priblížim na čo konkrétne sú:-) 

Takže ako prvý je moringový olej - tento olej je naozaj dar z nebies ! :D Moringový olej má v kozmetike úžasné výsledky. Používa sa výrazne na vrásky, akné a rôzne pigmentácie tváre. Je naozaj skvelý!
Ako ďalší je ružový olej - tak tento! tá vôňa sa nedá opísať! to čo je?! Okrem úžasnej vône krásne vyhladí tvár. Používam ho na celé telo. Je to masážny olej. Omladzuje pleť, podporuje zdravú pokožku s relaxačným účinkom a dokonca podporuje krvný obeh.
No a posledný v tomto darčekovom balení je arganový olej - olej za studena lisovaný, je to veľmi vhodný olej na suchú pokožku. Tento olej redukuje vrásky, hydratuje a pomáha udržiavať pokožke skvelý vzhľad! :-)

Tak predstavujem Vám môj vlasový zázrak!
Tento olej Renohair je jeden z mojich najobľúbenejších produktov za posledný asi rok! Jeho dokonalá vôňa hovorí za všetko! :-) Renohair je určený na starostlivosť o vlasy, dokonalá vôňa, keď si na druhý deň vysuším vlasy sú po ňom neskutočne hebké a lesklé! :-)
Najlepšia starostlivosť jedine s opuncie olejom !
Tento olej patrí medzi najdrahšie oleje na svete. Je vyrobený zo semienok kaktusu opuncie, čo je úplne skvelé! Obsahuje vysoké množstvo esenciálnych mastných kyselín, vitamínu E, organicky viazané minerály a aminokyseliny. Rýchlo sa vstrebáva, používam ho ako každodennú starostlivosť o pleť:-)Hyaluronové sérum
Olej pre regeneráciu a ochranu pleti. Hydratuje, osviežuje a ukľudňuje všetky typy pokožky ! Je naozaj skvelý! Tento olej má aj dávkovač, takže ho jeho aplikácia je jednoduchá ! :-)
Banánový olej
Tento olej je neskutočný! Krásna vôňa, neviem ako vy, ale ja milujem banány! Kúpala by som sa v nich :D Tento banánový olej je ďalší, ktorý patrí k najluxusnejším olejom na trhu. Olej je vhodný pre masáž pokožky, alebo aj na starostlivosť o vlasy! :-) Banánový olej má výborný vplyv na stavbu kolagénov. Pokožka po ňom ostáva jemnejšia a má mladší vzhľad. Tento olej obsahuje aj minerály a vitamíny, takže pokožka ostáva vyživená! ;-) Ja som po tomto oleji pozerala dosť často, že si ho objednám, ale nakoniec som ho dostala ako darček od kamarátky :-) takže ma samozrejme nesmierne potešil. Tým pádom by som Vám ho určite chcela odporučiť, vždy keď ho otvorím mám pocit, že je to banánové mlieko, ktoré vypijem :-D

Kávový olej

Tento olej je vhodný ako masážny olej, pomáha pri odstránení celulitídy. Obsahuje enzýmy, vitamíny a vysoký obsah kofeínu. Tento olej si masírujem na telo takmer každý večer! :-) Je proste skvelý! Pleť ukľudňuje, krásne čistí a udržuje jej priemernú vlhkosť.

Meruňkový olej
Tak ako niektoré z týchto olejov, tak aj tento patrí medzi luxusnejšie kozmetické oleje. Vynikajúco ošetrí ekzémy, akné či spáleniny. :-)

Takže toto je moja zbierka kozmetických olejov od renovality! :-)
Všetky by som Vám vrelo chcela odporučiť, nakoľko mne veľmi pomohli za viac ako mesiac.
Sú to skvelé a luxusné, cenovo dostupné kozmetické oleje pre každého, myslím, že každý si nájde ten svoj :-)
Ďakujem stránke www.renovality.cz že mi umožnila vyskúšať si tieto skvelé zázraky!
Všetky tieto produkty nájdeš na ich webovej stránke www.renovality.cz , alebo na ich instagramovom profile @renovality :-)
Tieto kozmetické oleje sú vhodné aj pre miminká, viac sa dozvieš na ich stránke :-)
Ďakujem za vašu pozornosť a pokiaľ nechceš premeškať žiadne moje novinky, tak šup na môj instagramový profil @ttinusiiik a sleduj ma, dnes sa bude môcť aj zapojiť do mojej súťaže o niektoré z týchto olejov!.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?