Beauty blogMake up and beauty blog

Kozmetika pre deti, mamičky, či ženy

Publikované 14.12.2017 v 23:27 v kategórii Beauty blog, prečítané: 54x

Vitajte na mojom blogu. Dnes som si pre Vás pripravila niečo o detskej kozmetike. Vďaka spolupráci s touto kozmetikou, som mala možnosť otestovať ju a poviem Vám, je úžasná! Keď som otvorila balíček, už vtedy som cítila tú úžasnú vôňu.

                                                                      


V balíčku som našla bambucké maslo, ktoré neskutočne vonia a dokonca má super štruktúru. Maslo je za studena lisované, 100% čisté bambucké maslo (tuk). Neparfumované! Dokonale chráni pokožku pred zlým vplyvom počasia a pôsobí upokojujúco na prípadné podráždenie pokožky. Cena masielkaje veľmi priateľna, je 100% bio! V týchto zimných dňoch je to úplne ideálny doplnok pre tvoje telo:-)


                                     


Ďalší produkt, ktorý som našla v balíčku, bolo tuhé mydlo s obsahom medu a levandule. Musím povedať, že mydielko vonialo zo všetkého najviac! Hneď na prvý dojem som videla,že mydlo je 100% prírodné, úžasná vôňa, skvelá štruktúra, ale čo ma milo prekvapilo najviac, bolo balenie! Skvele balenie, netradičné a praktické. Môžete ho tým pádom nosiť aj v kabelke kdekoľvek a kedykoľvek. Ja za seba, hovorím áno!

                                                                                                           

Všetky tieto produkty sú 100% prírodné, vrelo odporúčam,produkty dodajú Vášmu telo nie len vôňu,ale aj jemnosť a hebkosť.

Zamilovala som sa do bambuckeho masla!

                                     


Do balíčka mi pribalili aj drobné prekvapenie:-)


Skvelé bio šampóniky, ktorým som neodolala a musela som ich ihneď vyskúšať! Tak ako všetko, tak aj tieto šampóny mali neskutočnú vôňu! Dokonca moje vlásky boli neskutočné jemné a lesklé. Na e-shope si môžete vybrať z rôznych druhov.

A posledné prekvapenie, ktoré mi pribalili,bol bio vegánsky krémik, dokonalá vôňa, krém po ktorej som mala ruky úplne jemné a hebké:-)

Takže to bude z mojej strany všetko o tejto mega vegánskej kozmetike. Ak chceš vediet viac sleduj môj instagram @ttinusiiik, kde robím rôzne sútaže a podobne.


Všetky tieto produkty a ďalšie iné nájdeš na instagramovom profile @kozmetikapredeti alebo na webovej stránke

www.kozmetikapredeti.sk

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?